Anasayfa  
  Kurumsal  
  Ürünler  
  Faydalı Bilgiler  
  İnsan Kaynakları  
  Iletisim  
ANKARA YEM'e hoşgeldiniz..
Ankara Yem Sanayi yılların getirdiği tecrübeyle, kurulumundan bu yana ödün vermediği kalite anlayışını bugünde sürdürmek ve sizlere en kaliteli hizmeti vermek adına hızla çalışmaktadır.

Çağımızın getirtirdiği yenilikleri takib ederek, internetin sağladığı güzelliklerden faydalanarak sizlere daha yakın olmak, daha hızlı hizmet verebilmek adına, bizde web sitemizi yenileyerek her an güncel bilgilere ulaşabileceğiniz yeni bir arayüzle hizmetinize açıyoruz. Yeni sitemize hoşgeldiniz..
Ankara Yem Sanayi - Haberler
Dertlere ÇAREM geldi....

Yemde Kalite ve İstikrarın Öncü Kuruluşu” olan Ankara Yem Sanayii siz değerli yetiştiricilerimiz için ÇAREM STRES Yemini Üretti.        

Ankara Yem II. Bayii Toplantısını Gerçekleştirdi..
Ankara Yem Sanayii II. Bayii Toplantısını Ankara - Kızılcahamam'da gerçekleştirdi.
Ankara Yem Sanayi

Üretici danışmanlık merkezi açıldı. Üreticilere ücretsiz danışmanlık hizmeti verme amaçlı açılan ve daha şimdiden onlarca üreticinin uğrak yeri olan Ankara yem danışmanlık merkezi faaliyete geçti.

Kalite Politikasi
Kalite Politikamız,
Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde kalite bilincini tüm birimlere yaymak, müşterilerimizin görüş ve önerileri ile kendini sürekli geliştirerek “Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini“ sağlamak.
Hava Durumu
KIRIKKALE
Finans Bilgileri
Döviz
Fotoğraf Albümü

İletişim Adresi : Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi 2. Sokak No: 4 Yahşihan - Kırıkkale
Telefon: +90 318 3213225 - 26 Faks: +90 318 3213224